• Призові місця на Чемпіонаті України з важкої атлетики зайняли краматорські спортсмени
21:16, 18 березня

З 12-16 березня у Луцьку відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років, присвячений ЗСУ. Участь у турнірі взяли понад 300 важкоатлетів- представників 22 збірних команд з усієї України.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

Краматорськ представляли чотири спортсмени:

– Самойлов Данило в ваговій категорії 49 кг стає переможцем змагань та вперше виконує норматив Майстера Спорту України.

– Жалов Олександр в ваговій 61 кг виборов 3 місто.

– Святослав Ангелов в ваговій +102 кг посів 2 місце.

Юнацька команда Донецької області перемогла в командному заліку виборола 1 місце.

Підготували юних переможців Олійник Єлізавета, Санніков Олег та Жалов Сергій.