• У відкритому чемпіонаті області перше місце посіли авіамоделісти з Краматорського району
13:11, 5 квітня

У відкритому чемпіонаті області перше місце посіли авіамоделісти з Краматорського району, фото-1

З 26 по 29 березня відбувся перший у 2024 році турнір серед авіамоделістів Донеччини – відкритий чемпіонат області Кубок «Pink Flight» серед класів моделей A, F, F3P, F1L, F4E.

У форматі онлайн кращих визначали спортсмени зі Слов’янської, Бахмутської, Соледарської громад Донецької області, а також представники Дніпропетровської, Львівської та Кіровоградської областей.

Авіамоделісти змагалися в п’яти класах – моделі копії: гумо-моторна, багатомоторна, одномоторна та схематичні планери з розмахом крил до 350 мм і до 500 мм.

За підсумками командного заліку перше місце посіли «Авіатори» з міста Слов’янськ, на другому місці – «Літачки» з міста Бахмут, на третьому місці – вихованці Добровеличківського Центру дитячо-юнацької творчості Кіровоградської області.