• Головна
  • Чи можна впоратися із тривожністю без прийому антидепресантів?
Новини компаній
16:41, 2 червня

Чи можна впоратися із тривожністю без прийому антидепресантів?

Новини компаній

Раніше, якщо людина зверталася до психолога або приймала антидепресанти, її остерігалися, адже вважали небезпечною. У сучасному світі така ситуація поширена, і кожен другий має порушення в емоційному тлі. Постійний стрес, завантаженість роботою, повсякденні складності – все це не може не позначитися на здоров'ї. Людина сама того не помічаючи, починає змінюватися. Мало хто звертається до лікарів за перших ознак проблеми, думаючи, що вона пройде.

Але, депресивні та тривожні стани влаштовані так, що впоратися з ними непросто. Вони проникають у психіку, змінюють мислення, і не кожен може позбутися їх. Коли людина відчуває втому, занепокоєння без видимих причин, призначаються заспокійливі. Звичайно, вони не дають жодного результату, оскільки проблема криється глибше. Лікарі призначають антидепресанти, і результат їхнього прийому завжди один – симптоми повертаються. Тому багато хто шукає кардинальне вирішення проблем.

Натуральний препарат від тривожності

Всі знають про те, наскільки негативно впливає на організм прийом хімічних препаратів. Вони не тільки пригнічують роботу нервової системи, але й можуть чинити токсичну дію. Поява таблеток Muscimol One виправила ситуацію, тому що в їхньому складі – мусцимол. Це природний компонент, який позитивно впливає на здоров'я.

Психоактивна речовина видобувається з мухомору. Дослідження довели, що не вся частина гриба є отруйною, тому що можна видобувати корисні речовини. У препараті міститься мінімальне дозування мусцимолу, що є безпечним. Після першого прийому, людина відчує покращення настрою, підвищення працездатності, а тривога поступово відступає. Такий вплив обґрунтований тим, що речовина вступає в реакцію з ГАМК, покращуючи її роботу. Курс розрахований на 15 днів, після чого досягається довгостроковий вплив.

Що змінюється при прийомі мусцимолу?

Ще не всі встигли оцінити вплив речовини на стан організму. Дослідження довели, що його помірне споживання:

  • Покращує настрій. Це зумовлено тим, що знижується активність МАО;
  • Поліпшує пам'ять та мислення. Речовина нормалізує роботу нервової системи, і дозволяє людині навчитися нормально реагувати на те, що відбувається. Також відзначається сприятливий вплив на гіпокамп, який захищається від загибелі клітин. Хронічна втома проходить, а виконання роботи не завдає проблем;
  • Усуває шкідливі звички. Подолати залежність складно, і не завжди це можна зробити самостійно. Прийом мусцимолу дозволяє зменшити потяг до алкоголю і кинути його вживання;

Життя у великих мегаполісах часто призводить людину до психічного виснаження. Стреси, постійна втома – це провокує порушення роботи нервової системи. Вітаміни можуть трохи змінити ситуацію, але не матимуть суттєвого значення.

Muscimol One чи антидепресанти?

Кожна людина сама вирішує, що для неї важливіше: довгостроковий ефект із реальною зміною стану чи тимчасове маскування проблем. Ніхто не заперечує ефективності антидепресантів, але фармакологічні компанії забувають уточнити важливу деталь. Препарати мають тимчасову дію і допомагають під час прийому. Але, після закінчення, речовини виводяться з організму, і симптоми повертаються.

Антидепресанти тимчасово блокують активність нервової системи, але не змінюють мислення. Мусцимол дозволяє змінити думки, навчитися по-іншому сприймати те, що відбувається. Після закінчення курсу людина отримає довгостроковий ефект, навчиться справлятися з тривожністю і допомога хімічних препаратів їй буде не потрібна. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...