• Головна
 • Що робити в ситуації, коли вам відмовили в кредиті в банку?
Новини компаній
10:14, 3 липня

Що робити в ситуації, коли вам відмовили в кредиті в банку?

Новини компаній

Якщо вам відмовили в кредиті в банку або ж вам надто довго чекати підтвердження кредиту, не варто раніше часу починати хвилюватись. Відмова в такому разі повинна спонукати вас шукати інші шляхи. Наприклад, це може бути перехід на посилання якогось надійного та перевіреного мфо. Навіть якщо ви отримали відмову в одній із нині популярних мфо, це зовсім не означає, що інші онлайн сервіси кредитування також вам відмовлять.

Пам'ятайте про те, що кожна окрема мікрофінансова організація має свій скоринг, вимоги до клієнтів та підхід до процесу оцінки позичальників. Тому не варто падати духом, а навпаки слід подавати заявки на кредити в інші компанії.

Що робити в ситуації, коли вам відмовили в кредиті в банку?, фото-1

Про що важливо пам'ятати?

Перш за все не слід забувати про те, що раптом вам відмовили всі мфо, вам важливо знайти причину цієї відмови. Перша та найочевидніша причина може полягати в поганій кредитній історії через протермінування платежів в минулому. В такому випадку ви можете спробувати попросити в борг трохи менші суми грошей. Таким чином ваші шанси на підтвердження кредиту зможуть суттєво підвищитися.

Додатково також можуть бути помилки в кредитній історії. Зверніться у відповідні органи, чиї спеціалісти допоможуть вам у цьому. Якщо ж у вас протермінування по діючим кредитам або ж за вами велика кредитна заборгованість, то ви навряд зможете розраховувати на одобрення позик хоч в якійсь мікрофінансові організації.

Дуже частою причиною відмови в мікрозаймах є помилка під час заповнення анкети чи надання неправдивої інформації. Тому обов'язково впевніться у тому, чи вірно ви заповнили всі без виключення дані, які необхідні для тієї чи іншої компанії. Перевірте чи правильно ви вказали серію та номер паспорта з ідентифікаційним кодом та іншими даними. Пам'ятайте про те, що під час перевірки ваших даних та кредитної історії, та чи інша компанія все одно буде знати все, і це може в майбутньому викликати недовіру та стати причиною відмови видачі онлайн кредитів.

Переваги звернення в мікрофінансову організацію

Їх є надзвичайно багато. Варто пам'ятати, що позичальники не просто так звертаються в різноманітні мікрофінансові організації. Надійні та перевірені компанії, які працюють у сфері фінансування клієнтів, пропонують своїм позичальникам велику кількість переваг. Серед плюсів мікрокредитування можна окремо виділити наступні:

 • проста та зрозуміла процедура оформлення;
 • швидкість оформлення позики;
 • вигідні умови;
 • мінімальний пакет документів, який необхідний для позики;
 • швидке отримання грошей на карту того чи іншого банку;
 • зручність та доступність;
 • автоматичний розгляд заявок;
 • видача мікропозик в режимі 24/7;
 • низькі вимоги до позичальників;
 • відсутність необхідності пред'являти довідку про доходи та поручителів;
 • перші займи клієнтам зазвичай пропонують під 0%.

Щойно ми перерахували основні переваги таких транзакцій. Якщо ви хочете звернутися в одну із таких компаній аби взяти потрібно вам суму грошей нам невеликий проміжок часу, знайдіть для себе таку. На сучасному ринку України працює дуже багато різноманітних мікрофінансових організацій, яким можна довіряти. Наприклад, однією такою організацією є Avocredit (Авокредит).

Ця компанія впродовж довготривалого часу на вигідних умовах надає кредити своїм позичальникам. Ви в будь-який момент можете з нею познайомитися та прийняти рішення про необхідність чи відсутність необхідності співпрацювати з Avocredit (Авокредит).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...