
22:59, 28 травня
44 дитини евакуювали з прифронтових сіл Дружківської громади
З 13 травня 2025 року на Донеччині розширили зону обов’язкової евакуації у примусовий спосіб для сімей з дітьми. До переліку населених пунктів, де запровадили примусову евакуацію, увійшли вісім сіл Дружківської міської територіальної громади: Приют, Софіївка, Миколайпілля, Торське, Павлівка, Новопавлівка, Петрівка та Торецьке.
Про це повідомила виконувачка обовʼязків начальника Дружківської міської військової адміністрації Олександра Пахомова.
3 13 травня 2025 року рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Донецької області (далі комісія) розширено зону обов'язкової евакуації у примусовий спосіб сімей з дітьми.
Станом на 13 травня 2025 року на території Павлівки, Новопавлівки, Петрівки та Торецького сімей з дітьми не було, на території Соффіївки, Миколайпілля, Торського та Приюту залишалося 26 сімей, у яких виховується 49 дітей. З батьками було організовано індивідуальну роз'яснювальну роботу щодо необхідності евакуації, запропоновано допомогу. Родини з розумінням поставилися до рішення комісії, відмов від евакуації не було, поділилися в адміністрації.
Станом на 28 травня 2025 року евакуацію сімей з дітьми з сіл Приют, Софіївка та Миколайпілля завершено, на території села Торське залишається 2 родини, у яких виховується 4 дітей. Загалом, починаючи з 13 травня 2025 року, евакуйовано 44 дитини з 24 родин. Евакуаційні заходи тривають.
За даними адміністрації, станом на 28 травня 2025 року на території Дружківської громади залишається 2 153 дитини.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:18
17 вересня
09:19
17 вересня
21:24
15 вересня
17:19
15 вересня
09:52
15 вересня
22:53
12 вересня
18:13
12 вересня