• Головна
  • У багатоповерхівку Дружківської громади влучив ворог
09:46, 29 вересня

У багатоповерхівку Дружківської громади влучив ворог

В Олексієво-Дружківці у ніч на 28 вересня росіяни вдарили по житловому будинку. Внаслідок атаки у багатоповерхівці повністю зруйнований під’їзд.

Про це повідомив у фейсбуці начальник Дружківської міської військової адміністрації Андрій Панков, пише Антикризовий медіа-центр.

Через влучання у багатоквартирний будинок повністю зруйновано під’їзд, у квартирах опинилися заблоковані люди.

“Знищена сходова клітина унеможливила самостійний вихід мешканців. Рятувальники працюють на місці, обстежують приміщення та витягують людей з-під завалів”, – йдеться у повідомленні.

Наразі відомо про двох поранених людей. Один з них 78-річний чолові, який постраждав також від переохолодження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити