
09:49, 10 жовтня 2025 р.
Чотири дитини мають евакуювати з околиць Краматорська
Рішення про евакуацію родин із дітьми в примусовий спосіб ухвалили під час засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Донецької області.
Про це повідомив у фейсбуці начальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін, пише Антикризовий медіа-центр.
Рішення про евакуацію родин із дітьми в примусовий спосіб стосується сіл Василівська Пустош і Семенівка, а також колишньої Новоселівки, що нині входить до складу Краматорська.
“У цій місцині ворог регулярно застосовує FPV-дрони, тож, щоб зберегти життя і здоров’я, треба звідти евакуюватися, а найважливіше — евакуювати дітей, які не здатні діяти самостійно. Таких дітей на цій території залишилося чотири”, – написав Вадим Філашкін.
Дітей разом із сім’ями доставлять до більш безпечних регіонів України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:25
9 січня
14:23
9 січня
22:41
7 січня
09:35
7 січня
17:49
5 січня