
08:40, 11 лютого
Повністю без води залишилася через аварію Дружківка

Ілюстрація. Фото: МВА
10 лютого призупинили водопостачання міста Дружківка Донецької області. Про це повідомили у пресслужбі Дружківської міської військової адміністрації.
Це пов'язано з аварійним знеструмленням. Води у місті не буде до відновлення.Сьогодні вечірньої подачі води не буде.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
22 червня
17:46
22 червня