• Головна
  • Ще чотирьох жителів, які вижили при обстрілах вдалося вивезти з Дружківки на Донеччині
21:13, Вчора

Ще чотирьох жителів, які вижили при обстрілах вдалося вивезти з Дружківки на Донеччині

"Одна родина ховалась від російського дрона в сараї, а літня жінка встигла залишити квартиру до того, як її розгромив снаряд. Пані Валентині – 69 років, після двох інсультів вона ледве ходить. Зі своєї квартири на 9 поверсі жінка переїхала до будинка сина, який виїхав з міста раніше. Це врятувало їй життя, коли росіяни зруйнували квартиру. Але дрони полюють на людей цілодобово,", - повідомили 23 червня .

«Я ходила з ходунками, але відмовилась від них, бо торохтять – не чутно фпвішек», – розповідає пані Валентина.

Поліцейські продовжують евакуацію з Дружківки, яка щодня палає від прильотів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
https://www.ostro.org
#Дружківка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити