
21:00, Вчора
Ще 10 жителів, зокрема маломобільних евакуювали з Дружківки та Маяків

Евакуація з Дружківки та Маяків. Фото: ДСНС Донеччини
Евакуаційники "Фенікс" продовжують вивозити людей із прифронтових громад.
Про це повідомили у ДСНС Донеччини.
Так, цього тижня рятувальники евакуаційної групи працювали у Дружківці та селі Маяки Святогірської громади, звідки евакуювали 10 людей, серед яких — 2 маломобільних громадян.

Евакуація з Дружківки та Маяків. Фото: ДСНС Донеччини
Разом із найнеобхіднішими речами їх доправили до безпечніших районів.

Евакуація з Дружківки та Маяків. Фото: ДСНС Донеччини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:47
22 червня
17:46
22 червня