• Головна
  • 100% багатоповерхівок пошкоджені у Дружківці та громаді
17:14, Вчора

100% багатоповерхівок пошкоджені у Дружківці та громаді

100% багатоповерхівок пошкоджені у Дружківці та громаді

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення призупинити надання послуг з утримання будинків та прибудинкових територій Дружківської міської громади. Про це повідомили у пресслужбі Дружківської міської військової адміністрації.

Внаслідок ракетно-бомбових ударів, артилерійських обстрілів та атак БПЛА пошкоджені 100% багатоповерхових будинків на території громади.

«Ситуація з постійними обстрілами унеможливлює виконання робіт з надання послуг щодо утримання будинків та прибудинкових територій. Існує загроза життю та здоров’ю працівникам комунальних підприємств, які надають послуги жителям», – йдеться в рішенні комісії.

Враховуючи безпекову ситуацію, прийняли рішення призупинити надання послуг комунальним підприємством «Комсервіс» з 10 серпня. Крім того, з 10 серпня припиняється нарахування плати за послугу з утримання будинків та прибудинкових територій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
https://novosti.dn.ua
#Дружківка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити