Тарифи на комунальні послуги як і раніше залишаються досить високими. Це змушує громадян шукати варіанти вирішення проблеми самостійно. У власників приватних будинків є більше методів економії. Вони можуть зробити котедж повністю автономним. Наприклад, можна навіть відмовитися від послуг електропостачання. Сьогодні існує екологічне обладнання для самостійного вироблення енергії. Сонячні панелі забезпечать домочадців необхідним обсягом електрики. Куди подіти надлишки? На цей випадок передбачений зелений тариф.

Пропозиції "Атмосфери"

На сайті atmosfera.ua вдасться дізнатися більше про цю програму. Можна також вдатися до безкоштовної консультації - менеджери "Атмосфери" дадуть відповідь на всі питання клієнтів.

Чим займається дана організація? Вона виступає дистриб'ютором технологій та обладнання для відновлюваної енергетики. Онлайн можна подивитися техніку для переоснащення будинку.

У чому переваги сонячних панелей? Вони ефективні, безпечні та нешкідливі для навколишнього середовища.
Як діє тариф?

Ця програма введена державою. Завдяки появі тарифу у юридичних і фізичних осіб з'явилася можливість продавати надлишки виробленої енергії. Зрозуміло, отримана вона повинна бути з поновлюваних джерел енергії. Купує енергію держава.

Продаючи надлишок електроенергії, власник сонячної електростанції забезпечує собі щомісячний дохід.
Зверніть увагу, що не всі обладнання дозволяє стати учасником програми. Є деякі обмеження. Так, приватні будинки можуть використовувати тільки електростанції потужністю до 30 кВт.

Використовуючи зелений тариф, власник станції отримує можливість за короткий час окупити всі витрати пов'язані з її установкою, монтажем. Тариф покриє витрати на вироблення енергії.

Звичайно, не завжди вдається виробляти енергію з великим надлишком. Слід враховувати особливості регіону. Чим більше сонячних днів в році - тим вище рентабельність станції.

Чи існують обмеження по установці сонячних панелей? Місце для їх розміщення власники будинку визначають самостійно. Користуватися тарифом можуть як власники дахових систем, так і наземних. Головне, щоб потужність електростанції не перевищувала встановлених умовами тарифу значень.

Щоб брати участь в програмі треба після покупки устаткування подати заявку в офіс електропостачальника. До неї пропонується схема підключення. Приватна особа також відразу відкриває окремий банківський рахунок. Далі відбувається узгодження схеми підключення енергоустановки та облаштування вузла обліку - це дозволяє фіксувати обсяг виробленої приватним володінням електроенергії. Залишається укласти договір і стати учасником тарифу.