Загальна призначення пожежних мотопомп - переміщення води для затоки займань. Дане насосне обладнання повинно знаходитися на кожному виробничому об'єкті. Гасіння загорянь - не єдине завдання, яке вирішується за допомогою представленого обладнання. З його допомогою усувають наслідки затоплень.

Пройшовши за посиланням https://esg.kiev.ua/, ви зможете придбати професійні пожежні мотопомпи, а також інше обладнання для пожежних та рятувальників!

Пожежні мотопомпи проектуються таким чином, щоб забезпечити простоту експлуатації та зберігання. Пристрій насосного обладнання забезпечує сильний напір, а не кількість води. Виробниками пожежних мотопомп є як іноземні, так і вітчизняні компанії.

Технічні характеристики пожежних мотопомп

Крім основних характеристик, притаманних мотопомпам, таким як подача та напір, пожежні мотопомпи так само можна класифікувати і по ряду додаткових параметрів. Серед таких вимог - мобільність і продуктивність. За способом пересування агрегати поділяються на переносні і причіпні.

Перший тип збирається на жорсткому каркасі, який має ручки для транспортування. Двигун встановлюється двотактний, а насос - відцентровий. Ця конструкція дозволяє полегшити насосне обладнання з метою ручного транспортування. Паливо - бензин. Бак досить малий, а продуктивність - менша, ніж у представників іншого розряду.

Другий тип бензинових пожежних мотопомп конструктивно відрізняється. Агрегат збирається на жорсткій рамі причепа. Це робить можливим установку більш продуктивних вузлів. Паливний бак розширений, що подовжує час безперервної роботи. Встановлений потужний мотор має примусове водяне охолодження. Маса такого насоса велика. Причіп транспортується за допомогою автомашини. Вручну її перекочують на малі відстані. Використовують дані мотопомпи великі підприємства з великою виробничою площею. Мінус причіпний конструкції - обсяг передпускового обслуговування.

Підготовка пожежної мотопомпи до роботи

Перед постановкою нової мотопомпи на бойовий пост, її потрібно підготувати. Це означає, що двигуну та іншим механічним вузлам необхідна обкатка. Починати слід з огляду і виявлення зовнішніх пошкоджень і недостатньо закріплених деталей. Задирки або напливи лиття зрізають, наступним етапом видаляють зовнішню мастило.

Процес розконсервування полягає в отриманні масла з робочих вузлів. Потім на механізми наносяться мастильні склади відповідно до технічної документації на помпу. Провівши описані дії, наповнюють бак і запускають двигун.