Віддалена робота все частіше вибирається як форма співпраці чи працевлаштування. Простіше кажучи, вона полягає у виконанні в домашніх умовах завдань для роботодавця чи підрядника. До цього часу це можливо було лише у випадку невеликої групи професій: графічний дизайнер, онлайн менеджер, копірайтер, перекладач, тестувальник тощо. В даний час представники інших професій та компаній все більше відкриваються до цієї форми роботи.

Дистанційна робота - переваги та недоліки

Найбільшою проблемою є насправді не характер роботи, а самодисципліна працівника, контроль виконання завдань та спілкування з іншими членами розпорошеного колективу. 

Переваги дистанційної роботи:

  • економія часу та грошей працівників, пов'язаних з транспортом;
  • економія, пов'язана з наданням роботодавцем посади для роботи;
  • співробітники не витрачають час на бесіди та зустрічі, не пов'язані з професійними питаннями.

Недоліки віддаленої роботи:

  • неможливий прямий контроль;
  • працівникам важче дається самодисципліна;
  • ефективність в домашніх умовах може бути меншою;
  • важкий контакт усієї команди, що негативно впливає на спілкування.

Дистанційна робота - як впровадити?

Впровадження дистанційної роботи вимагає відповідного програмного забезпечення. Наскільки швидко ви запровадите режим «домашній офіс», залежить від обраного вами інструменту. Чим складніші системи, тим вони дорожчі, часто вимагають розширеного шляху закупівлі, і перш за все впровадження та навчання працівників.

Якщо ви хочете швидко впровадити віддалену роботу у своїй компанії, ми пропонуємо вибрати інтуїтивно зрозумілу та просту програму, доступну в інтернеті, бажано з можливістю безкоштовного тестового облікового запису.  На відміну від вигляду, вам не потрібно занадто багато функцій.