Саморізи – універсальні способи сполучення окремих елементів і деталей, частин об'єктів у машинобудуванні, будівництві чи під час виконання ремонтних робіт. Простий, доступний спосіб виконання надійного, зносостійкого, антикорозійного кріплення, гарантує відповідну міцність та витривалість. Водночас вартість такого сполучення деталей є оптимальною. Саморіз цього різновиду може використовуватись для широкого кола завдань, підсилення міцності окремих сполучень.

З'єднання дерев'яних елементів та композитів на базі дерева

Дерево – міцний, “теплий” матеріал, який має відповідну пружність, стійкість. Використання дерева та його замінників у вигляді композитів – натурально-синтетичних пресованих сумішей – потребує створення надійних кріплень, приєднання елементів до металу чи конструкцій з інших матеріалів. Такі види кріплень забезпечуються саморізами для дерева.

Купити саморіз по дереву за посиланням https://metalvis.ua/uk/catalog/screws-3/ пропонує компанія – виробник металевих кріпильних елементів для всіх видів з'єднань Солді і Ко. Всі виготовлені за стандартами, вимогами види саморізів мають відповідну якість, можуть застосовуватись для широкого кола робіт в машинобудування, ремонті, будівництві, для виконання монтажу техніки, пристроїв.

Особливості кріплень саморізами для дерева

Кріплення саморізами для дерева відрізняються лаконічністю форми, виконанням ріжучої частини у вигляді звичайної гвинтової різьби. Для створення надійного сполучення та забезпечення рівномірного розподілу зусилля, застосовується шайба. Іноді у конструкціях саморізів такі шайби є монолітними зі шляпкою.

Виконують шляпки у різних формах, але переважно вони є круглими з хрестоподібними чи зірчастими шліцевими контактними розрізами.

Висока міцність забезпечує якість робіт та стійкість сполучення навіть тих об'єктів, де є динамічне навантаження.

Застосування саморізів в машинобудуванні та інших напрямках

Один із найбільш практичних і вигідних рішень для створення простого і швидкого кріплення – гвинт самосвердлувальний. Його передня частина виконана у формі двох ріжучих кромок. Таке виконання допомагає застосовувати його безпосередньо для прорізання отвору, а друга частина конструкції, з дрібним кроком різьби – використовується для стягування елементів.

За допомогою таких кріпильних елементів дуже швидко та з мінімальними витратами можна облаштувати корпус, закріпити багатошарову поверхню та виконати інші дії під час збирання. Саме тому у машинобудуванні таке кріплення використовують:

  • для значної кількості технологічних робіт, включно зі збирання корпусів;
  • сполучення динамічно або статично навантажених вузлів, окремих частин конструкцій.

Самосвредлувальні версії зручні для встановлення профнастилу та виконання опоряджувальних робіт, коли потрібна швидкість монтажу та відповідна якість і стійкість конструкції.

Для кожного виду завдань можна підібрати необхідний різновид саморізів певного розміру та якості, конструкційних особливостей з оптимальною вартістю від виробників металевих кріплень.