
Медична реформа
10:18, 30 вересня 2018 р.
У Дружківці активні громадяни будуть покращувати доступ до ліків
Медична реформа

У Дружківці рух "Сильні громади" в рамках проекту “Ефективне місто” започатковує низку заходів спрямованих на вирішення актуальних проблем мешканців в контексті медичної реформи
Координатор медичного напрямку проекту "Ефективне місто" руху "Сильні громади" Павло Островський у коментарі 06267.com.ua зауважив, що мешканці Дружківки активно користуються програмою "Доступні ліки", однак стикаються з труднощами при отриманні медичних препаратів по програмі Мінздоров’я.
- Часто такі проблеми виникають через непоінформованість громадян. Ми хочемо зробити інформацію про стан та наявність медичних препаратів в аптеках і лікарнях максимально доступною і будемо співпрацювати з усіма, хто хоче поліпшувати якість медичних послуг в Дружківці, - говорить Павло Островський.
З цією метою у Дружківці створена і діє група у Фейсбук "Ефективна медицина. Дружківка", в якій громадяни можуть визначати проблеми, обговорювати їх, планувати заходи та залучати відповідних посадовців та фахівців для участі у заходах, круглих столах, лекціях тощо. Групу модеруватиме активіст Павло Островський.
Загалом у 13 громадах сходу України громадяни продовжують об’єднуватися для вирішення місцевих проблем в рамках проекту “Ефективне місто”.
У серпні рух “Сильні громади” запустив нові напрямки діяльності проекту “Ефективне місто”. Вони передбачають об’єднання зусиль активних мешканців у таких напрямках:
Загалом, у 13 громадах сходу України громадяни продовжують об’єднуватися для вирішення місцевих проблем в рамках проекту “Ефективне місто” у таких напрямках, як поліпшення доступу громадян до ліків, розвиток громадських просторів, покращення умов ведення бізнесу, вирішення актуальних проблем безпеки в громадах.
Досвід показує: коли активні громадяни прагнуть змін і працюють над їх втіленням – вони досягають успіху. Отже кожен громадянин вже зараз може долучатися, ставати активним та досягати успіху у будь-якому з міст проекту за такими напрямками:
“Медицина”:Костянтинівка, Дружківка, Лиман, Бахмут, Кривий Ріг, Сєвєродонецьк;
“Благоустрій”:Слов’янськ, Торецьк, Добропілля;
“Бізнес”:Слов’янськ, Олександрівка, Селидове.
“Безпека”:Слов’янськ, Краматорськ, Рубіжне;
Нагадаємо, проект “Ефективне місто” розпочав рух “Сильні громади” спільно з ГО “Студена” влітку 2017 року в 16 громадах Східної України. В рамках Клубів “Ефективне місто” громадяни вирішували проблеми поганих доріг, сортування сміття, безпритульних тварин, а також комунікації громади із владою. Тоді за результатами проекту вдалося досягти значних результатів. Так, до прикладу, у Слов’янську активісти разом з представниками місцевого бізнесу створили 14 додаткових пунктів для збору відпрацьованих батарейок для подальшої утилізації. Ці пункти успішно працюють вже майже рік.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:03
2 травня
live comments feed...