![](https://s.06267.com.ua/section/logo/upload/pers/164/logo.png?20240727)
12:09, 28 серпня 2019 р.
Надійне джерело
Дружківка: Міськвідділ освіти показав облаштування інклюзивного класу (ФОТО)
![Дружківка: Міськвідділ освіти показав облаштування інклюзивного кла... Дружківка: Міськвідділ освіти показав облаштування інклюзивного класу (ФОТО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Як ми нещодавно повідомляли на сайті 06267, для дітей з особливими освітніми потребами у дружківскьких школах №7 та №12 з початку нового навчального року відкриються інклюзивні класи, а у навчально-виховному комплексі №3 - інклюзивна група.
Міський відділ освіти повідомив, що на облаштування інклюзивного класу тільки у школі №12 (на фото) було виділено з міського бюджету 155 тис. 445 грн.
![Дружківка: Міськвідділ освіти показав облаштування інклюзи..., фото-1 Дружківка: Міськвідділ освіти показав облаштування інклюзивного класу (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Дружківка: Міськвідділ освіти показав облаштування інклюзи..., фото-2 Дружківка: Міськвідділ освіти показав облаштування інклюзивного класу (ФОТО), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
В класній кімнаті є все необхідне для розвитку та реабілітації дітей, які потребують особливого підходу: комп’ютерна техніка, дидактичні матеріали, спортивний інвентар, розвиваючі ігри, обладнання для корекції психологічного та логопедичного розвитку.
![Дружківка: Міськвідділ освіти показав облаштування інклюзи..., фото-3 Дружківка: Міськвідділ освіти показав облаштування інклюзивного класу (ФОТО), фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Дружківка: Міськвідділ освіти показав облаштування інклюзи..., фото-4 Дружківка: Міськвідділ освіти показав облаштування інклюзивного класу (ФОТО), фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:55
24 липня
ТОП новини
live comments feed...