
17:50, 18 вересня 2019 р.
Надійне джерело
Дружківська пенсіонерка втратила майже 3 000 гривень через довірливість

Близько дев’ятої години вечора на телефон 60-річної мешканки Дружківки надійшло СМС-повідомлення про те, що її картка заблокована.
Через декілька хвилин на її номер подзвонив невідомий чоловік, який представився співробітником служби безпеки банку, в якому вона обслуговується.
«Банківський працівник» повідомив, що стався збій в системі і її пенсійна та кредитна картка заблоковані.
Для того щоб їх розблокувати жінці запропонували лише назвати чотири цифри кода з СМС-повідомлення, що вона і зробила.
Нажаль, пенсіонерка назвала аферисту конфіденційну інформацію і, тим самим, втратила з обох карток гроші на загальну суму 2 900 гривень.
За даним фактом дружківськи правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».
Співробітники поліції зауважують, що відмінна особливість надісланих СМС-повідомлень саме банком в тому, що в своїх повідомленнях банк ніколи не просить клієнта передзвонити йому.
Правоохоронці попереджають: якщо ви отримали подібну СМС з невідомого номера, ні в якому разі не передзвонюйте по телефону, який вказаний в такому повідомленні. Інакше ви ризикуєте втратити свої кошти.
Обов'язково передзвоніть в контакт-центр і повідомте про отримання підозрілої СМС.
Ну а якщо ви підозрюєте, що хтось використовує вашу конфіденційну інформацію, негайно блокуйте карту. Це можна зробити самостійно в веб-банкінгу.
Стосовно конфіденційної інформації - це номер карти, термін її дії, CVV/CVC-код, одноразові паролі для операцій в Інтернет, кодове слово, PIN-код, паролі доступу, прізвища батьків.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Особливості тарпаулінового тенту
Новини компаній
17:00
Вчора
21:59
21 березня
10:01
21 березня
ТОП новини
live comments feed...