• Головна
  • Діти та роботи: У Дружківці вперше відбувся дводенний курс-інтенсив з робототехніки (ФОТО)
14:36, 16 жовтня 2019 р.
Надійне джерело

Діти та роботи: У Дружківці вперше відбувся дводенний курс-інтенсив з робототехніки (ФОТО)

Діти та роботи: У Дружківці вперше відбувся дводенний курс-інтенсив з робототехніки (ФОТО)

Минулими вихідними у Дружківці пройшли курси з робототехніки із використанням education-наборів LEGO Mindstorm.

Ця подія відбулася у приміщенні молодіжного центру Леся Хаб на першому поверсі центральної дитячої бібліотеки їм. Лесі Українки. 

Діти та роботи: У Дружківці вперше відбувся дводенний курс-інтенсив з робототехніки (ФОТО), фото-1

Під час заходу діти занурились у курс-інтенсив з робототехніки, навчились збирати різноманітних роботів та маніпуляторів, а також програмувати їх. 

На думку організаторів, подібні заходи допомагають дітям зрозуміти основи програмування, базові концепції та надихають їх на створення власних роботів із особливим функціоналом.

Діти та роботи: У Дружківці вперше відбувся дводенний курс-інтенсив з робототехніки (ФОТО), фото-2

«Наприклад, після вивчення загальної структури алгоритмічних принципів роботів та маніпуляторів, учасники Хакатону вже на другий день кодували роботів-сумо, які брали участь у змаганнях. Аби перемогти, дітям необхідно було вигадати стійкі та функціональні конструкції, запрограмувати свої «машини» для так би мовити бойових умов, а також – використати сучасні датчики ідентифікації супротивника та змусити супротивника залишити ринг», - розповіла співорганізаторка заходу, представниця ГО «Точка доступу» Єлизавета Несен.

Діти та роботи: У Дружківці вперше відбувся дводенний курс-інтенсив з робототехніки (ФОТО), фото-3

«Маю надію, що завдяки Хакатону у нашому місті народився новий напрямок розвитку технічно зацікавленої молоді: учасники вирішували винахідницькі завдання, шукали оптимальні рішення під час моделювання та управляли власними роботами», - поділився своїми враженнями від заходу керівник гуртка робототехніки Станції юних техників у Дружківці Іван Шишкін. – Стало приємною несподіванкою те, що кількість бажаючих взяти  участь у хакатоні, значно перевищила можливості організаторів. Це говорить про те, що дружківські школяри цікавляться новітніми технологіями, треба лише надати їм цю можливість та збільшити кількість технічних секцій, що працюють у Дружківці. Наприклад, у сусідньому Краматорську близько 6 шкіл мають секції роботехніки, крім того – працює два комерційних гуртка».

«Хочу подякувати представникам Компьютерної академії ШАГ, ГО «Точка доступу» за підготовку та проведення цього робо-дійства. Спасибі дружківському відділу освіти за співпрацю та розуміння необхідності розвитку перспективних напрямків освіти. Окрема подяка батькам дітей, що звернули увагу на захід та зареєстрували їх для участі у Хакатоні», - додав Іван Шишкін. 

Діти та роботи: У Дружківці вперше відбувся дводенний курс-інтенсив з робототехніки (ФОТО), фото-4

На думку Андрія Прокопчука, керівника Комп’ютерної академії ШАГ у Краматорську,  участь у дружківському міському пікніку надихнула команду академії провести окремий захід.

«Наша локація викликала тоді чималий інтерес, тому пропозиція партнерів підтримати проведення Хакатону з робототехніки – зацікавила і ми, не гаючи часу долучились до цієї події. Вважаю, що цей напрямок є перспективним для Донецької області, спочатку діти створюють роботів, а вже за десять років стають провідними фахівцями та розвивають наш регіон», - підсумував Андрій Прокопчук.   

Хакатон Meet and Code проводиться командою громадської організації «Точка доступу» спільно з Комп‘ютерною академією ШАГ.

В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, що є партнером Глобальної мережі TechSoup.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка #хакатон #інтенсивно курс #робототехніка #Леся хаб
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...