Дружківка: В УСЗН повідомили про порядок отримання грошової компенсації за «пакунок малюка»

Дружківка: В УСЗН повідомили про порядок отримання грошової компенсації за «пакунок малюка», Виктор Проскурников

Як ми вже повідомляли, голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко на цьому тижні підписав розпорядження «Про затвердження Порядку використання субвенції з обласного бюджету бюджетам міст обласного значення, районним бюджетам, бюджетам об’єднаних територіальних громад на виплату у 2020 році соціальної матеріальної допомоги особам, які проживають у Донецькій області та при народженні дитини у період з 1 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року мали право на натуральну допомогу «пакунок малюка» та не отримали її, або опікуну такої дитини».

Відповідно до цього Порядку право на отримання соціальної матеріальної допомоги мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України, які є батьками, патронатними вихователями або опікуном дитини, народженої у період з 1 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року у пологовому будинку, розташованому на території Донецької області, підконтрольній українській владі, та не отримали натуральну допомогу «пакунок малюка».

Як повідомляє Управління соціального захисту населення Дружківської міської ради, соціальна матеріальна допомога є одноразовою виплатою, розмір якої складає 3 250 грн. на кожну живонароджену з 1 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року дитину.

Соціальна матеріальна допомога призначається протягом десяти робочих днів з дати надходження повного пакета документів.

Для отримання соціальної матеріальної допомоги до Управління соціального захисту населення, в термін до 9 грудня 2020 року, подаються наступні документи:

- заява (у довільній формі із зазначенням поточного рахунку в установі банку та номеру мобільного телефону);

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія документу, що посвідчує особу громадянина України;

- копія посвідки на постійне проживання (посвідчення біженця), посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту (для іноземця та особи без громадянства);

- копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган та мають відмітку в паспорті);

- копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (подається внутрішньо переміщеними особами);

- копія рішення про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною);

- копія рішення про влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя (для патронатного вихователя).

Соціальна матеріальна допомога за місцем фактичного проживання виплачується за умови неотримання зазначеної допомоги за зареєстрованим місцем проживання особи.

Під час карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України у зв’язку із поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, заява та необхідні документи можуть бути подані поштою або за принципом «Безконтактного прийому».

Також в УСЗН звертають увагу, що, станом на теперішній час, зазначений Порядок перебуває на реєстрації та ще не набув чинності.

Про набуття чинності вищезазначеного Порядку буде повідомлено додатково.

Консультації із зазначених питань можна отримати за телефонами: (06267) 3-37-50, +38 (066) 105-93-69, +38 (095) 689-06-86.

Дружківка грошова компенсація пакунок малюка УСЗН роз’яснення порядок отримання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі