• Головна
  • Я зробив би так: Кандидат на посаду Дружківського міського голови Олег Беляков розповів про своє бачення вирішення міських проблем
21:28, 23 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Я зробив би так: Кандидат на посаду Дружківського міського голови Олег Беляков розповів про своє бачення вирішення міських проблем

Я зробив би так: Кандидат на посаду Дружківського міського голови Олег Беляков розповів про своє бачення вирішення міських проблем

На сайті 06267 ми сьогодні, до настання дня тиші, оприлюднюємо відповіді чотирьох кандидатів на пост Дружківського міського голови, що стосуються вирішення п'яти проблем, які останнім часом дуже часто обговорюються мешканцями міста у різних інтернет-спільнотах.

Ми попросили кандидатів в мери поділитися своїм баченням ефективного вирішення таких проблем, як водопостачання міста, стан міських доріг, бездомні тварини, вуличне освітлення селищ і доступність до об'єктів міської інфраструктури осіб з інвалідністю. Іншими словами, дізналися про те, що б вони зробили в першу чергу для вирішення перерахованих проблем, якщо їх оберуть на посаду керівника міста.

Пропонуємо читачам сайту 06267 дізнатися, як збирається справлятися з названими проблемами кандидат на посаду Дружківського міського голови Олег Беляков.

Стан доріг

«Задля вирішення проблеми незадовільного стану міських доріг я пропоную розглянути проект створення у межах Дружківки власного асфальтного підприємства. Таким чином ми зможемо виробляти асфальт самі, у нашому місті, а не віддавати бюджетні гроші якомусь чужому підряднику. Робітники з Дружківки, а не чужі люди, стануть працювати на цьому заводі, інші містяни будуть займатися ремонтом доріг. Тобто, гроші будуть залишатися у місті, а не віддаватися комусь. Асфальтний завод це не якесь мегапідприємство. Він може бути невеликим, але доволі ефективним. Ми зможемо економити не тільки на закупівлі асфальту у інших містах, але й продавати його самі, і, таким чином, поповнювати місцевий бюджет».

Бездомні тварини

«Цю проблему, я переконаний, можна вирішити, якщо розглядати її з точки зору реалізації бізнес-ідеї. Чому б не створити у Дружківці собачий притулок, а не постійно долучати для не ефективного вирішення цієї проблеми підрядників з інших міст. Вирішення цієї проблеми не є дорогим, якщо підійти до цього зі здоровим глуздом. Як мені відомо, у нашому місті є багато волонтерів, зоопатруль, інші небайдужі люди, які опікуються бездомними тваринами. Переконаний, що вони б залюбки підключилися б до вирішення цієї проблеми, якщо ми створимо притулок прямо у місті і самі зможемо ефективно контролювати виконання виконання робіт по стерилізації тварин та всього, що з цим пов‘язано. Притулок можна буде зареєструвати як комерційне підприємство, отримати ліцензію, відповідний сертифікат, залучити спеціалістів. А потім ми зможемо не тільки самі вирішувати проблему з бездомними тваринами у нашій громаді, але й пропонувати свої послуги іншим громадам».

Водопостачання

«Систему водопостачання нашого міста треба негайно міняти. Керувати цим повинне місто, а не стороння структура, яка здалеку і не оперативно вирішую питання, які потребують швидкого рішення та швидких дій. Без прямого впливу місцевої влади цю проблему вирішити неможливо. Це господарство повинне належати місту. Також, я вважаю, вкрай необхідно розвивати альтернативне водопостачання, відновити Райський водозабір. Те, що було зроблено колись з буріння свердловин, показало свою неефективність: та вода просто не придатна для пиття. Її можна використовувати лише як технічну. Тож ті гроши були просто викинуті на вітер. На мою думку, для безперебійного питного водопостачання потрібно розвивати альтернативні джерела та збільшувати обсяги накопичувальних резервуарів. Тільки таким повинен бути цей шлях. Що стосується зношеності водопровідних мереж в Дружківці - їх необхідно міняти якомога швидше. Але міськводоканал, я вважаю, не зацікавлений та й не має великих повноважень по заміні труб, тому що підпорядковується компанії «Вода Донбасу». А горводоканал, як, втім і будь-яке інше комунальне підприємство, насправді має працювати беззбитково, як ефективна бізнес-структура. Лише у цьому випадку в системі міського водопостачання можна навести порядок».

Вуличне освітлення

«Що стосується вирішення проблеми вуличного освітлення на околицях Дружківки, у передмісті, де вуличних ліхтарів зараз небагато, то можна застосувати успішну практику вирішення цієї проблеми, яку використовують, наприклад, у Китаї. Там для вуличних світильників дуже широко використовуються сонячні батареї. У Дружківського підприємства «Міськсвітло» вже є досвід установки світильників, оснащених сонячними батареями. Так чому б цей досвід не застосувати на неосвітлених вулицях міських околиць? Дружківка має території, які не є землями господарського призначення. Там і можна встановлювати такі світильники, які не вимагають підключення до міської електромережі, а використовують безкоштовну енергію сонця».

Доступність

«Це важливе соціальне питання, яке вимагає участі не тільки міської влади, а й залучення коштів з державного бюджету. У Дружківці дуже мало об'єктів інфраструктури, які належним чином відповідали б необхідним вимогам, а не виконувались би лише для «галочки». Наприклад, зупинки громадського транспорту зовсім не пристосовані для використання їх людьми з інвалідністю. Те ж саме стосується і під'їзду до залізничного вокзалу та автостанції. На міст піднятися на візках неможливо без сторонньої допомоги, в багато магазинів теж не потрапиш через крутий нахил пандусів. Для усунення всіх наявних проблем в плані доступності необхідно залучати кошти державного бюджету та донорів. Також треба вирішити проблему з громадським транспортом. Ті ГАЗелі, що курсують на містом, хоч і оснащені спеціальними трапами для заїзду візочників в салон, абсолютно не пристосовані для реального використання, бо мають кут нахилу у 30 - 40 градусів, і ніхто з водіїв не ризикує їх використовувати. Їм легше самим допомогти людині потрапити в салон, ніж використовувати цю вкрай незручну конструкцію. Зате перевізники при отриманні дозволу на обслуговування того чи іншого маршруту можуть сказати: у нас є транспорт, пристосований для перевезення людей з інвалідністю, хоча на ділі це пристосування - лише для «галочки». Також місту необхідно придбати хоча б один низькопідлоговий автобус. Для цього необхідно залучити кошти, звернувшись до обладміністрації або до іноземних організацій за допомогою. Гадаю, в цій справі вони нам не відмовлять».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка #відповідік #кандидати #посада #міській голова #вирішення #важливі питання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...