• Головна
  • ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад стартував на Донеччині
21:40, 27 листопада 2023 р.

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад стартував на Донеччині

25 листопада у Донецької області почався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. У перший день в інтелектуальних змаганнях взяли участь 1700 учнів 6-11 класів з 41-ї територіальної громади області. Цього дня відбулися олімпіади з історії, математики, німецької та французької мов. Захід проходив у дистанційному форматі.

Більше 600 краматорських школярів візьмуть участь в олімпіадах.

Про це журналістам “PRO100MEDIA” повідомили в Управлінні освіти Краматорської міськради.

Олімпіада з англійської мови – 58 учнів; Німецька мова- 2 учня; Біологія – 67 учнів; Географія – 45 учнів; Історія – 63 учня; Право – 18 учнів; Хімія – 48 учнів; Астрономія – 4 учня; Фізика – 78 учнів; Математика – 117 учнів; Трудове навчання – 39 учнів.

Серед найпопулярніших предметів: математика, фізика та біологія. Саме на змаганнях з цих дисциплін більше краматорських учнів виявили бажання поборотися за звання кращого.

Олімпіадні завдання з історії передбачали перевірку володіння учасниками матеріалом за поточний і попередні курси з історії України та всесвітньої історії. Учасники виконували тестові завдання, де необхідно було застосувати вміння працювати з картами, відеоджерелами, фотодокументами, співвіднести подію і дату.

Олімпіади з французької та німецької мов складалися з трьох випробувань: аудіювання, читання та творча письмова робота на одну з запропонованих тем. Останній вид випробування мав на меті перевірити лексичний запас конкурсанта, рівень розвитку граматичних навичок, уміння використовувати під час написання твору художні засоби.

Під час олімпіади з математики учням запропоновано завдання, які перевіряли знання властивостей трикутника, прямокутника, взаємно простих чисел, ознак подільності натуральних чисел; уміння використовувати метод від супротивного, додаткові побудови й перетворювати геометричні величини, розв’язувати задачі з теорії ігор; навички висунення гіпотез (у контексті певної задачі) та їх доведення або ж спростування.

Цьогоріч зросла кількість зацікавлених математикою. На 150 учнів більше, ніж торік взяли участь в олімпіаді.

Попереду – олімпіади з хімії, трудового навчання (технологій), новогрецької мови та літератури, економіки, астрономії та інформатики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дружківка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...