BAS Бухгалтерія – бухгалтерська програма, яка вже багато років працює на території України. За цей період вона зарекомендувала себе як чудовий інструмент, який дає можливість фахівцям впроваджувати автоматизацію бухгалтерського та податкового обліку. Вона може забезпечити автоматичне виконання підготовки обов'язкових звітів. Що дуже важливо і корисно, оскільки таку регламентовану звітність мають робити абсолютно всі комерційні організації. 

У програми є суттєві переваги. Одна з них полягає у тому, що розробники проводять постійну підтримку продукту і своєчасно додають усі необхідні оновлення. Таким чином компанія може не переживати, що у них буде щось неправильно з документацією після того, як щось зміниться у законодавстві. Всі нововведення швидко будуть відображенні у програмі. 

Ключові переваги

Програма має ряд переваг. А саме: 

  • Наявність версії BAS Бухгалтерія онлайн, яка дозволяє віддалено працювати з програмою. 

  • Швидке відображення у програмі усіх змін, які відбуваються у законодавстві. Спеціалісти можуть не переживати, що звіт буде неактуальним або неправильнім. 

  • Інтуїтивно зрозуміле меню. Завдяки цьому люди, які тільки починають працювати з програмою, можуть дуже швидко її освоїти.

  • Максимальний рівень автоматизації усіх рутинних процесів. 

  • Можливість займатися створенням бухгалтерської документації відразу для декількох компаній. Таким чином зовнішні спеціалісти можуть одночасно надавати послуги різним підприємствам та підприємцям. 

  • Можливість створювати звітну документацію для різних типів підприємств. 

  • Наявність демонстраційної бази. У ній можна знайти вже готові зразки документів та навігаційний путівник. За рахунок цього можна дуже швидко розібратися з веденням документації різних типів організацій, навіть якщо вам раніше не доводилося з цим стикатися.

  • Стандартні можливості дозволяють вести не лише бухгалтерський облік, а ще й податковий. Зручно контролювати, чи виконується вимога ПБУ 18/02 «Облік розрахунків із податку на прибуток».

Також використання цієї програми зручне ще й тим, що вона добре поєднується з іншими спеціалізованими програмами. Наприклад із програмою, яка підготовки та подачі звітності в податкову, статистику, різноманітні фонди, міністерства та інші державні органи, а саме з ФРЕДО Звіт.