Ситуації, коли водій випадково втрачає доступ до авто, нерідкі. Найчастіше це відбувається так: людина вийшла з салону, зачинила двері й тільки потім зрозуміла, що ключі залишилися всередині. Неприємно, але не смертельно. Проблема легко розв'язується, причому є 2 різні варіанти: звернення в компанію і до приватного майстра. Щоб зрозуміти, що краще вибрати, розглянемо обидва способи.
Чи варто звертатися в компанію?
На ринку є багато компаній, які займаються аварійним відкриттям автомобілів. Для пересічних споживачів це добре, оскільки завжди можна знайти фірму з хорошою репутацією і відносно невисокими розцінками. Наприклад, якщо вам потрібне аварійне відкриття авто в Києві, звертайтеся в компанію «SmartKey».
Чим хороший варіант звернення до спеціалізованої компанії? Тут є свої плюси:
- Швидкий виїзд. У компанії працює багато майстрів і до вас направлять вільного фахівця. Причому скажуть точний час, коли його чекати.
- Висока якість. Аварійне відкриття виконується з використанням спеціалізованого обладнання. Збиток для авто повністю виключений — в цьому може бути впевнені.
- Гарантія якості. Компанія дає гарантію на свою роботу. Тобто, викликаючи майстра, ви розв'язуєте проблему у 100% випадків. Немає такого, щоб майстер повідомив, що двері відкрити неможливо. Для фахівців такого профілю просто немає нерозв'язних завдань.
До мінусів із натяжкою можна віднести високу ціну. Та й то порівняно з приватними майстрами. Насправді компанії такого роду беруть за свою роботу не так вже й багато. Просто звертаючись до неї, а не до приватного майстра, ви будете точно знати, що розв'яжете проблему швидко і якісно. Якщо час підтискає, то це найкращий варіант залагодити виниклий форс-мажор.
А може краще викликати приватного майстра?
Приватний майстер бере за свою роботу менше — і це головний його козир. Фахівців подібного роду теж багато, тож ви завжди зможете знайти людину, яка відкриє машину за прийнятною для вас ціною. Але важливо враховувати підводні камені, які тут можуть бути:
- Час приїзду. Приватний майстер не завжди оперативно реагує на вашу заявку. Можливо, він працює на другій роботі або у нього багато клієнтів. Найімовірніше, доведеться чекати, поки він звільниться — а це не завжди підходить, коли час не терпить.
- Немає гарантії. Приватний фахівець працює сам на себе і не дає жодних гарантій. Хіба що усно. Іноді буває так, що він не розв'яже проблему, оскільки не має відповідних інструментів.
- Можлива шкода машині. Зі зрозумілих причин приватний майстер не закуповує дороге обладнання, як компанії. З цієї причини підвищується ризик заподіяння шкоди машині під час розтину.
Якщо ці мінуси вас не лякають, можете звертатися до приватного майстра. В іншому разі краще викликати фахівця з перевіреної компанії.