• Головна
  • Види димарів від компанії EvroKrovlya – характеристики та схеми
Новини компаній
12:20, 15 жовтня 2020 р.

Види димарів від компанії EvroKrovlya – характеристики та схеми

Новини компаній

Для того, щоб димохід нормально функціонував, він повинен бути герметичним та забезпечувати належну тягу, що дозволяє ефективно видаляти продукти згоряння, а також - у випадку гравітаційних вентиляційних каналів - достатній повітрообмін у приміщеннях, докладніше на сайті evrokrovlya.com.ua.

Конструкція димоходу – дим, вихлопний газ, повітря

Димохід може використовуватися як кришка для диму та витяжних газів, а також для вентиляційних каналів. Він також може охоплювати вентиляційну трубу каналізаційної системи та навіть подавати повітря в печі закритого типу.

Димові канали використовуються для підключення до них котлів та камінів на твердому паливі. Їх перетин не повинен бути меншим за 14х14 см (а якщо він має круглий переріз, діаметр повинен бути не менше 15 см). Кожен з нагрівальних приладів повинен бути підключений до окремого воздуховоду.

Канали димових газів використовуються для скидання продуктів згоряння з газових або масляних нагрівальних приладів. Вони також називаються повітропроводами витяжного повітря від кухонних витяжок. Перетин таких швелерів у цегляному варіанті не повинен бути менше 14х14 см, а діаметр сталевої обшивки димоходу повинен бути не менше 12 см. Вода з димових газів може конденсуватися на внутрішній поверхні каналів димових газів, тому канали повинні бути стійкими до агресивного впливу конденсату (рідини з їдкими властивостями), що виникає після змішування речовин, що містяться в димових газах, з водою, яка конденсується в димоході.

Вентиляційні канали видаляють забруднене повітря з будинку. Їх перетин не повинен бути меншим за 160 см2, а найменший розмір воздуховода - 10 см. Щоб вентиляційний канал міг нормально функціонувати, він повинен скидати повітря лише з однієї кімнати.

Воздуховоди - матеріали

Щоб побудувати димохід, традиційно використовується цегла, також можуть бути використані збірні елементи. Однак вибір повинен залежати від місця розташування. Якщо димохід спроектований в несучій стіні, його краще поставити з цегли (тоді проблем, пов’язаних з опорою стелі, вдається уникнути). У будинку з легкою каркасною конструкцією або коли димар оформлений як окремо стоячий, зручніше облаштовувати його з готових елементів. Плануючи інвестиції, пам’ятайте, що стінки збірних димоходів досить тонкі і не забезпечують хорошої звукоізоляції. Якщо такий димохід розмістити у перегородці, він неодмінно буде передавати шум із сусіднього приміщення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...