• Головна
  • Що являє собою охоронна сигналізація у квартиру?
Новини компаній
09:29, 12 лютого 2023 р.

Що являє собою охоронна сигналізація у квартиру?

Новини компаній
Що являє собою охоронна сигналізація у квартиру? , фото-1

Розібравшись з тим, що таке охорона система, можна перейти до більш важливого і цікавого моменту - що з чого складається і як працює GSM-система.

Компоненти GSM-системи

Така складна на перший погляд система складається з досить простих приладів, які поєднує між собою централізований блок, тобто, "мозок" охоронної системи. Але крім нього, є ще кілька пристроїв, наприклад:

  • Камери відеонагляду
  • Різноманітні датчики (найчастіше використовують датчики руху, вони можуть врятувати свого власника від пограбувань та несанкціонованих потраплянь у дім)
  • Тривожні кнопки
  • Сирени
  • Іноді, можуть встановлювати мікрофони

Насправді, різноманітність складових системи може вас здивувати і заплутати, але скориставшись допомогою наших консультантів ви легко та швидко оберете унікальний набір пристроїв, який чудово підійде саме вам та вашому будинку. Враховуючи те, що кожний пристрій, з кожного пункту у списку вище, має багато підвидів, і відповідно своїх особливостей, консультація фахівця, на нашу думку, є необхідною.

Пультова сигналізація для домівки

Тепер розповімо більше про те, як працює пультовая охрана квартир киев. Працівники розміщують вдома всі необхідні пристрої для захисту оселі, звісно, розміщення приладів ви можете обрати самі, керуючись вашим уявленням про надійний захист. Після того, як працівники завершать всі необхідні процеси, система почне виконувати свою головну функцію: охороняти ваше цінне майно (прикраси, документи, техніку і тп) від злодіїв. Це означає, що у разі потрапляння до квартири злочинців, система моментально увімкне сирену, повідомить господаря та нашу групу швидкого реагування. Завдяки цілодобовому зв'язку з системою, ми оперативно виїдемо на місце події, щоб затримати грабіжників чи надати допомогу спеціальним службам, якщо господар їх викличе.

Також, якщо ви переймаєтесь з приводу несправності систем водопостачання чи опалення, можна встановити додаткові датчики. Наприклад, датчик, що виявить витік газу, затоплення водою чи мінімальне займання. В такому разі, після спрацювання тривоги сигнал так само надійде вам, та нашій службі. Мінімальні зусилля спочатку гарантують вам спокій в майбутньому: наша компанія забезпечить вас всіма необхідними гарантіями та попіклується про безпеку вашого дому.

Процес захисту квартири від злодіїв

Ми вже наводили приклади того, як буде працювати охорона система під час пограбування, але нагадаємо ще раз:

Перш за все, потрібно встановити охоронну систему - цим займаються наші спеціалісти, все швидко та обережно. Потім - потрібно подати заявку, що об'єкт потребує охорони.

А тепер про те, як працює охоронна система на ділі:

Якщо господарів немає вдома, і датчики помітили потрапляння в квартиру - вмикається тривожна сигналізація (часто, цього достатньо і злодії намагаються покинути територію чужого будинку, але їм це рідко вдається). Водночас з сигналізацію, датчики передають сигнал пульту управління, а він, в свою чергу, господарям (від 1-го до 5-ти пристроїв), та оператору що негайно направить групу швидкого реагування за потрібною адресою.

Коли група швидкого реагування прибуде на місце, вони зможуть затримати та обеззброїти злочинців до того, як приїде поліція. (Якщо надходить сигнал про несанкціоноване проникнення, господар на свій розсуд може викликати спецслужбу чи приїхати особисто)

А якщо виклик був хибним чи злодій втік з місця подій?

Знайти злочинця можна за допомогою відеокамер, вони часто встановлюються разом із системою GSM. В такому разі інформація передається в поліцію.

Якщо ж виклик виявився хибним (датчики зреагували на рух домашніх тварин, наприклад) - ви не будете сплачувати штраф. Ми цінуємо наших клієнтів та розуміємо різні ситуації, тому оплачувати хибний виклик вам не потрібно.

Що робити у випадку, коли помітили злом будинку?

Уявімо ситуацію, коли ви повертаєтесь додому, і помічаєте зламаний замок… що ж робити в такій ситуації?

  • По-перше, не варто заходити всередину (грабіжники можуть досі знаходитися в квартирі та мати при собі зброю)
  • Запитати сусідів, чи не чули вони підозрілих звуків, та чи не бачили незнайомців в під'їзді
  • Повідомити поліцію та дочекатися їхнього приїзду

Також радимо не торкатися зайвий раз дверей - там могли залишитися відбитки, якщо грабіжники були неуважними.

А що робити в ситуації, коли ви помітили крадіжку?

  • Не намагатися зупинити злодіїв власноруч
  • Зателефонувати в спецслужбу та зачекати їх працівників
  • Звернути увагу на особові прикмети, щоб потім допомогти поліції (Ріст, статура, татуювання чи шрами тошо). 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...