• Головна
  • Як вибрати дизель генератор 500 кВт?
Новини компаній
10:51, 25 серпня 2023 р.

Як вибрати дизель генератор 500 кВт?

Новини компаній

500-кіловатний дизельний генератор використовується в якості джерела аварійного чи резервного живлення об’єктів з великою кількістю електричних споживачів: промислових цехів, офісних будівель, лікарень, військових частин, таунхаусів чи комплексу котеджних будинків. Це професійне обладнання с максимальним фунціоналом, характеристики якого майже завжди однакові.

Перш за все, будь-який дизель-генератор 500 кВт є трьохфазним. Він розрахований на живлення потужного промислового обладнання, тому не дивно, що від нього вимагається генерація струму з напругою в 380В. Також такі генератори повинні мати водяне охолодження, бо повітряного для них буде замало. Комплектуються вони двигунами з малими (1500 на хвилину) обертами, адже інший варіант для генератора професійного призначення був би несерйозним.

Як вибрати дизель генератор 500 кВт?, фото-1

Не доводиться обирати також мобільність: 4,5 тони ваги не дозволяють встановити пристрій на шасі, тому він завжди буде стаціонарним.

Таким чином, критеріїв для вибору 500-кіловатної електростанції залишається небагато. Але вони є.

На що звертати увагу, обираючи 500-кіловатний дизельний генератор?

Якщо постає потреба в пристрої такої номінальної продуктивності, потрібно звертати увагу на такі параметри:

  • Витрати палива. Потужний пристрій завжди прожерливий, і у великих обсягах зайві 10 літрів на годину, які він споживає, мають великий економічний ефект. Наприклад, за посиланням https://www.powersol.com.ua/shop/generatory/dizelnyj/500-kvt/ знайдеться дизель-генератор 500 кВт, що на годину при 100% навантаженні витрачає 92 літри солярки. Але порівняно з іншими моделями це небагато – бувають такі, для яких і 130 не є межею. Погодьтеся, що різниця суттєва;
  • Тип альтернатора. Він може бути щітковим (синхронним) та безщітковим (асинхронним). Синхронний альтернатор буде краще для живлення будинку побутових, офісних споживачів та електроніки. Коли планується забезпечувати роботу промислових верстатів, будівельного інструменту, або ж є можливість під’єднання зовнішнього стабілізатора, кращим буде асинхронний (безщітковий) альтернатор – він довговічніше, надійніше, дешевше, не вимогливий до умов роботи та обслуговування;
  • Тривалість безперервної роботи – вона не завжди залежить від місткості бака, адже деякі моделі генераторів мають опцію під’єднання зовнішнього бака.

Що стосується функціонала (опцій управління, системи захисту, старту), то в цьому потужному класі він майже не відрізняється у різних моделей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...